Loading...

مسیرهای سرویس رایگان اوشن پارک

  • مسیر شماره 1
  • مسیر شماره 2
  • سرویس بازگشت
سانس صبح
سانس عصر
تمام ایام هفته
سرویس1
تمام ایام هفته
سرویس2
شنبه،دوشنبه،چهارشنبه
پنجشنبه،جمعه
هتل ویدا
08:30
09:30
14:30
هایپر مارکت
08:40
09:40
14:45
رویا مال
08:45
09:45
14:50
سانس صبح
سانس عصر
تمام ایام هفته
سرویس1
تمام ایام هفته
سرویس2
شنبه،دوشنبه،چهارشنبه
پنجشنبه،جمعه
هتل شایلی
08:30
09:30
14:30
هتل پانوراما
08:40
09:40
14:45
بازار سارینا 1
08:45
09:45
14:50
صبح عصر
تک سانس
شنبه،دوشنبه
چهارشنبه
پنجشنبه،جمعه
شنبه،دوشنبه
چهارشنبه
پنجشنبه،جمعه
یکشنبه
-
سه شنبه
میدان پردیس2
14:30
20:30
16:30
پرسش های متداول
1. چه روش هایی برای تهیه بلیت وجود دارد؟

-    خرید از طریق همین وبسایت
-    مراجعه حضوری به گیشه پارک
-    آژانس گردشگری سفرساز
-    وبسایت‌های معتبر فروش تفریحات کیش
-    آژانس‌های گردشگری

2. برنامه کاری پارک آبی اوشن چیست؟

-    به دلیل تغییر برنامه کاری حتماً منوی «معرفی پارک/تقویم کاری» را چک کنید.

3. آیا ترنسفر رایگان به پارک آبی وجود دارد؟

-    بله، برای مشاهده مسیرهای سرویس رایگان منوی «معرفی پارک/ سرویس رایگان» را چک کنید.

پیشنهادات و انتقادات
نظرسنجی
از خدمات پارک راضی هستید؟
کیفیت غذا و نوشیدنی ما چطور بود؟
ما را به دوستان خود پیشنهاد می دهید؟

پروژه بزرگ هزار و یک شهر

هزار و یک شهر، هزار و یک ایده است در دل یک مجموعه گردشگری مدرن در کلاس جهانی. مجموعه‌ای که دروازه‌ای به ایرانی بهتر و پر رونق‌تر با مردمی شادتر و سرزنده‌تر است.
هزار و یک فرصت برای سازندگی و تحول؛ هزار و یک فرصت برای سرمایه‌گذاری و کسب و کار؛ هزار و یک فرصت برای پویندگی و بالندگی هنر و فرهنگ ایرانی؛ هزار و یک فرصت برای تفریح و استراحت و هزار و یک تنوع برای سرگرمی‌های سالم.

شرکت سرمایه گذاری عظام

شرکت سرمایه گذاری ساختمانی عظام با توسعه صنعت گردشگری علاوه بر ایجاد فرصت‌های ارزشمند تجاری در بخش خدماتی، ایجاد اشتغال و بهبود سطح رفاه در کشور، به دنبال تحول در این صنعت و ساخت آینده‌ای درخشان برای گردشگری ایران است. عظام با ساخت مقاصد توریستی مدرن و بی‌نظیر و همچنین با احیای میراث گذشتگان، قصد دارد که سبکی نوین در این صنعت خلق کند تا افق گردشگری ایران را برای کسب یک درصد از سهم جهانی این صنعت روشن‌تر نماید.
سرمایه‌های ملی ایران، مردم این کشور، جوانان و ظرفیت‌های پنهان این اقلیم هستند که با کسب سهم درخور از صنعت گردشگری جهانی می‌توانیم بدون وابستگی به نفت، حرکت و نشاط در کشور ایجاد کنیم و گامی بلند به سوی فردایی پر امید برداریم.
چشم انداز ما توسعه گردشگری به سبکی نوین، ایجاد یک مقصد گردشگری، به عنوان مرکزی پویا، خلاق و منحصر به فرد در منطقه، به همراه برخورداری از جایگاه رقابتی در سطح جهانی، میزبان شبکه گسترده‌ای از مراکز تفریحی، خدماتی، تجاری، هتلداری و گردشگری مستقل و هم‌افزا مبتنی بر فناوری‌های نوین در حوزه تفریحات نوآورانه و جذاب به همراه ایجاد هیجان، شادی و تحرک در میان مخاطبان در کنار انتقال مؤثر و جذاب ارزش‌ها و مفاهیم معین به آنان ترسیم می‌گردد.

هتل سرای عامری ها

خانه عامری‌ها به عنوان نمونه‌ای از میراث خاندان عامری‌ها و نمایندۀ آبادی‌های ایشان در کاشان است و چنین خانه‌ای شایسته و متناسب با عظمت و اصالت این خاندان در منطقه است.
در دهه‌های اخیر خاندان عامری‌ها از ملاکان بزرگ منطقه نیز به شمار می‌آمدند که ثروت خویش را در آخرین محل سکونتشان پیش از پایتخت‌نشینی، یعنی محلۀ اعیان نشین کاشان، گردآورده‌اند. بنابراین خانۀ عامری‌ها را نباید تنها به واسطۀ شهرت آن به عنوان بزرگترین خانۀ شهر کاشان و یا یکی از زیباترین خانه‌های قدیمی آن شناخت بلکه باید آن را میراثی گرانبها و نمایندۀ بزرگی و جلادت این خاندان در منطقه و قطعه‌ای ارزشمند و نماینده‌ای شایسته از عمارات ایشان در حاشیۀ کویر ایران دانست.

جزیره کیش، جاده جهان، تم‌پارک آبی اوشن کد پستی: 7941813154 info@oceanwp.com مرکز پیام: 07644000