نقشه اوشن پارک

با استفاده از این نقشه می‌توانید مسیر خود در اوشن پارک را بیابید.

مشاهده نقشه

رایدهای آرام

این رایدها و استخرها برای ایجاد محیطی آرام و مفرح در کنار رایدهای پرهیجان طرحی شده اند

alt

راشین ریور

راشین ریور رودخانه‌ای مصنوعی است که گرداگرد اوشن پارک جریان دارد. شما می‌توانید با سوار شدن بر تیوب، همراه با جریان رودخانه فضای سرگرم‌کننده پارک را با آرامش بگردید و برای رایدهای هیجانی تجدید قوا کنید

alt

برکو

این سرسره‌ها مخصوص بچه‌ها طراحی شده‌اند تا ضمن ایجاد نشاط برای آنها، احساس امنیت بالاتری هم به خانواده‌ها بدهند. جهت جلوگیری از آسیب‌دیدگی پوست کودکان، برای این فضا سایه‌بان در نظر گرفته شده است.

alt

رابو

استخر آرامش مخصوص اوشن پارک است و می‌توانید دقایقی را در آن به استراحت بپردازید و آماده تجربه هیجان تازه‌ای در اوشن پارک شوید

alt

آبان

استخر آبان، استخر مخصوص بزرگسالان است

alt

چالاب

این راید، راید دوست داشتنی و مورد توجه کودکان است. کودکان همراه شما می‌توانند در این راید از چند سرسره استفاده کنند. وسیله بازی مفرح دیگر هم دوش و سطل بزرگی است که وقتی پر از آب می‌شود واژگون شده و آب داخل آن روی کودکان تخلیه می‌شود

alt

آبتین

استخر آبتین مخصوص نوجوانان و جهت شنا، بازی و سرگرمی درنظر گرفته شده است

رایدهای تند

رایدهای تند سرعت و ارتفاع بسیار زیاد و شیبی تند دارند

alt

موجاب

موجاب امکان تجربه موج‌سواری با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا را برای شما فراهم می آورد.

alt

رالی راید

هنگام سوار شدن به این راید باید آماده یک مسابقه پرهیجان و متفاوت با سه نفر دیگر باشید. تشکچه مخصوص خود را بردارید و با فرمان شروع مسابقه، با سر روی سرسره‌ها به سمت پایین بیاید. برنده مسابقه کسی است که زودتر به پایین راید برسد.

alt

آناکوندا

با همراهان خود سوار بر تیوب سه نفره شوید و مسیر 170 متری پر پیچ و خم راید را طی کنید. آناکوندا نام ماری عظیم‌الجثه است و ظاهر راید از آن الهام گرفته شده است.

alt

دینگل

این راید را باید دو نفره سوار بر تیوب استفاده کنید. از بالای برج داتیس و ارتفاع 12 متری، پس از طی یک شیب تند وارد قسمت آونگی سرسره خواهید شد و طی حرکتی رفت و برگشتی درون استخر پرتاب می‌شوید.

alt

گرداب

از برج داتیس که بالا بروید راید دیگری که منتظر شماست گرداب است. سرسره‌ تند و تیزی شما را به کاسه‌ ای بسیار بزرگ هدایت می‌کند و همراه جریان آبی گرداب مانند در اثر نیروی گریز از مرکز در این کاسه چند دور خواهید چرخید و به درون استخر سقوط خواهید کرد.

alt

دریاچه سونامی

لذت تجربه ساحل و موج در اوشن پارک با این استخر فراهم است. ساحلی با طول 48 و عرض 80 متر و موج‌هایی که از موج‌ساز به سمت شما می‌آیند ترکیب خوشایندی برای شما فراهم می‌کنند تا زیر آسمان آبی جزیره کیش لحظات مفرح و لذت‌بخشی داشته باشید.

alt

مارپیچ

همان‌طور که از نامش پیداست، این راید دارای چند سرسره و مسیری با پیچ و خم‌های ناگهانی است و شما سوار بر تیوب از بالای برج حرکت کرده و بعد از طی این مسیر وارد استخر می شوید

رایدهای هولناک

این رایدها از شیب و سرعتی سرسام آور برخوردارند و شما می توانید در ایمنی کامل هیجانی هولناک را در اوشن پارک تجربه کنید

alt

پیچالوپ

اگر می‌خواهید لذت سقوط آزاد از برج خورشید، مرتفع‌ترین برج اوشن پارک، با منظره‌ای فوق‌العاده از آسمان و دریا را با سرعت خیره‌کننده و عجیب تجربه کنید، پیچالوپ را از دست ندهید.

alt

آدرنالین

در این راید آدرنالین خون تان به بیشترین حد ممکن خواهد رسید. سقوط آزاد مستقیم از بالای برج خورشید به استخر شجاعت شما را می طلبد

 

نکات ایمنی

افراد دارای عینک هنگام استفاده از سرسره باید از بند نگهدارنده مناسب و محکم استفاده کنند.

  • استفاده از مایوهای دارای زیپ، سگک، پرچ یا تزئینات فلزی ممنوع است.
  • از چرخیدن، توقف، زانو زدن، ایستادن و راه رفتن برروی سرسره خودداری کنید.
  • احتیاط: به دلایل ایمنی، خانم‌های باردار، افراد مبتلا به ناراحتی‌های قلبی و یا دارای مشکلات ستون فقرات نباید از سرسره‌ها استفاده کنند.
large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com