alt

پارک آبی Saint Lucia

پارک آبی saint lucia ، آمریکای شمالی

بچه ها، خانواده ها و ماجراجویان آخرهفته‌ای احتمالا در این پارک آبی کارائیبی با آن همه وسایل شبه تمرین با مانع آن لذت می برند. وسایل سرگرمی های آبی پارک St. Lucia's آمریکای شمالی  شامل ترامپلین، دیوار صعودی، میله میمون بازی، تاب، سرسره، پرش از روی مانع، کشتی سلیمان، تونل های آبی و همچنین فضای والیبال آبی می باشد.
پارک آبی saint lucia ، آمریکای شمالی
این پارک آبی مطابق با دقیق ترین قوانین ایمنی اروپا (EN 15649) ساخته شده است و آزمایش های لازم را درمورد مصالح و عملکرد اسباب بازی ها از سرگذرانده است. تمامی بازدیدکنندگان از این پارک آبی ( سن مجاز شش سال به بالا با قد یک متر) باید جلیقه نجات بپوشند حتی اگر شنا بلد باشند.
پارک آبی saint lucia ، آمریکای شمالی

هزینه ورودی و تقویم کاری:
این مجموعه زیبا و هیجان انگیز از ساعت 11 صبح تا 5 عصر آماده فعالیت است و غرفه های فروش بلیت آن از ساعت 4 عصر تعطیل می‌شوند. هزینه ورودی با توجه به زمان استفاده مشتریان متفاوت است و از 11 دلار تا 57 دلار است.
برای رفتن به این فضای بازی هجیان انگیز نیاز است از کشتی های کروز در آن منطقه استفاده کنید و یه هزینه 10 دلاری برای رفت و برکشت پرداخت شود. کروزها متعلق به هتل های شمال جزیره هستن و تهیه بلیت کروز در این هتل ها انجام می‌شود. هزینه رفت و آمد برای ساکنین جزیره با تخفیف بیشتری همراه است.
پارک آبی saint lucia ، آمریکای شمالی
در این مجموعه علاوه بر بازی‌های هیجان انگیز و پر تحرک برای مشتریان فضاهایی با منظره زیبا از دریای کارائیب جهت ماساژ و استراحت همچنین خوردن  غذاهای متنوع و لذیذ دریایی و غیر دریایی در نظر گرفته شده است. این مجموعه معتقد است غذاها و رستوران های آن از جاذبه های پارک آبی به حساب می‌آیند زیرا که منظره و آرامش بی حد و اندازه آن باورنکردنی است.
برای دیدن منو و قیمت غذاها می‌توانید از سایت مجموعه دیدن کنید که در انتهای مطلب آمده است.در آخر تعدادی از بازی‌های این پارک آبی را در پایین میبینید.
 

پارک آبی saint lucia ، آمریکای شمالی

برای آشنایی با تم پارک: مفاهیم، تاریخچه و دسته‌بندی‌ها کلیک کنید.

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com