alt

پارک آبی کشتی نوح

پارک آبی Noah's Ark، ویسکانسین/ آمریکا

یکی از بهترین پارک‌های آبی دنیا را باید در ایالت ویسکانسین آمریکا پیدا کنید! در واقع این پارک آبی در صدر آن 1% از پارک‌های برتر جهان است.Noah's Ark  برنده جایزه بهترین پارک در سال های 2011-2017 و همچنین دریافت کننده جایزه برگزیده مسافران در دو سال 2016 و 2017 بوده است و اخیرا نیز یکی از ده پارک برتر در آمریکا و یکی از 25 پاک برگزیده جهان بنابر نظرات جدید مسافران است.
به دنبال یکی از شادی آفرین ترین فضاهای آبی خانوادگی هستید؟ تردید نکنید! Noah's Ark با دو رودخانه بسیار طولانی، چهار فضای آب بازی مجزا برای کودکان، سالن نمایش فیلم چهاربعدی و نه تنها یکی، بلکه دو استخر موج بزرگ مکان ایده آلی برای خانواده هاست.
پارک آبی کشتی نوح
قیمت بلیت و ساعت کاری:
پارک آبی کشتی نوح تا فصل تابستان سال 2021 فعال نیست. اما این پارک شرایطی در نظر گرفته است که مشتریان بتوانند بلیت های تخفیف‌دار تک نفره و گروهی برای تابستان سال آینده رزرو کنند، این پارک در نظر دارد تا مشتریان بتوانند در حراجی جمعه سیاه 2020 این بلیت‌ها را برای سال آینده تهیه کنند.
قیمت بلیت عمومی این پارک 39.99 دلار است و برای خانواده های بالای 4 نفر، قیمت بلیت برای هر نفر 36.99 دلار به همراه یک وعده غذا است.
پارک آبی کشتی نوح از تابستان سال 2021 فعالیت خود را مجدد شروع خواهد کرد. برا رفتن به این پارک آبی جذاب میتوان از 4 برنامه زمانبندی که در نظر گرفته شده است استفاده نمود. رنگ سبز از ساعت 10 صبح تا 5 عصر، آبی از ساعت 10 صبح تا 6 عصر، نارنجی از ساعت 10 صبح تا 7 عصر و صورتی از ساعت 10 صبح تا 8 شب.
نقشه گرافیکی پارک ابی کشتی نوح-ویسکانسین آمریکا
امکانات و سرگرمی های پارک کشتی نوح:
سرگرمی های پارک آبی کشتی نوح در 5 سطح درجه بندی می‌شوند و شما میتوانید با انتخاب میزان هیجان و آدرنالین از بازی مورد علاقه خودتان لذت ببرید. تعدادی از هیجان انگیزترین رایدهارا در زیر معرفی میکنیم:
بهترین پارک های آبی دنیا
موج سواری مصنوعی:
این بازی در سطح 4 و هیجانی پارک آبی کشتی نوح قرار دارد. یکی از تفریحات خاص و پرطرفدار پارک آبی کشتی نوح موج سواری مصنوعی است.
موج سواری مصنوعی- پارک آبی کشتی نوح
راجا:
بزرگترین مار کبرای جهان در پارک آبی کشتی نوح. این راید با طراحی منحصر به فرد یکی از مهیج ترین تجربه های سرسره های آبی  در جهان را برای شما می‌سازد.  وقتی دل و جرات آن را پیدا کردید که سوار رایدی با درجه هیجان 5 شوید دیگر راه برگشتی ندارید و  وارد یک مسابقه شده‌اید تا  از یک سرسره به ارتفاع 102 متری به پایین آمده و از دهان یک مار کبرا خارج شوید.
سرسره راجا-پارک آبی کشتی نوح
سقوط آزاد:
یک سقوط آزاد هیجان انگیز 121 متری به اسم دم عنکبوت. کمتر کسی پیدا می‌شود که دلش نخواهد هیجان این راید را تجربه نکند. یک بازی با آدرنالین فراوان.
 سرسره سقوط آزاد-پارک آبی کشتی نوح
چرخ زمان:
یک آب بازی با سرعت فراوان که میتوانید همراه خانواده و دوستانتان وارد تونلی پر پیچ و خم شوید که در انتها با سرعت بالا چرخشی هیجان انگیز را تجربه کنید.
سرسره چرخ زمان-پارک آبی کشتی نوح
سینمای 4 بعدی:
بعد از بازی و هیجان فراوان میتوانید از فیلم زیبا و هیجانی در کنار خانواده‌تان لذت ببرید. وارد سرزمین هیجان انگیز شوید و در فیلم غرق شوید.
برای این لذت نیاز به پرداخت ورودی است.
همچنین این پارک فضایی جهت برگزاری تولدها در نظر گرفته است و میتوان تمام برنامه‌ریزی و تدارک‌های یک مراسم تولد باشکوه را به تیم پارک آبی کشتی نوح سپرد. با توجه به نوع خدمات مراسم قیمت های متفاوتی دارد و از نفری 40 دلار شروه می‌شود.
امکانات برگزاری تولد در پارک آبی کشتی نوح
نگران کوچولوهای خانواده نباشید فضاها و بازی های زیادی برای انها در نظر گرفته شده است. که این بازی هارا می‌توانید در لینک زیر ببنید.
رایدها و سرگرمی‌های پارک آبی کشتی نوح
فضای بازی کودکان پارک آبی کشتی نوح

برای آشنایی با شرکت وایت واتر وست کلیک کنید.

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com