alt

معرفی بازی فلورایدر

فلورایدر
دریا و صدای امواجش برای مردم اغلب یادآور آرامش و سکوت ساحل است، حس کردن خنکای نسیم روی پوست و نشستن برروی شنهای ساحل، آدمی را برای لحظاتی هم که شده، به خلوتی آرامش‌بخش دعوت می‌کند. اما همانطور که می‌دانید ما همیشه هم به دنبال سکوت و راحتی نیستیم، گاهی هیجان و لذت هم می‌تواند به همان اندازه مارا سر کیف بیاورد. اینجاست که آن روی دیگر دریا به کارمان می‌آید، یعنی خشم و خروش امواج. طرفداران اینگونه هیجان ورزش موج‌سواری را طراحی کرده‌اند. موج‌سواری یک ورزش آبی بسیار هیجان انگیز است که آدرنالین خونتان را به شدت بالا می‌برد. ورزشکار این رشته باید متبحر باشد تا بتواند تعادل خود را به صورت ایستاده بر روی تخته مخصوص موج‌سواری حفظ کند. این کار نیازمند تمرین و آموزش زیادی است. هرساله تعداد زیادی موج‌سوار در فصل گرما به سواحل هجوم می‌آورند تا این تفریح لذت‌بخش را تجربه کنند.

این تفریح آبی مانند هر سرگرمی دیگری در کنار هیجان و لذتش، خطراتی نیز دارد، مانند مواجهه با کوسه‌ها و عروسهای دریایی یا عدم کنترل خود برروی تخته موج‌سواری و آسیب به اعضای بدن. اما هیچ کدام اینها باعث نشده که از خیل طرفداران آن کاسته شود. مجموع این دلایل و همینطور دردسترس نبودن دریا برای همه مردم، طراحان بازی حوزه سرگرمی را به این نتیجه رساند که ورزش سالنی آن را هم ابداع کنند و اینگونه بود که فلورایدر به یک تفریح پرطرفدار در حوزه بازی‌های آبی تبدیل شد. فضایی که با ایجاد موج مصنوعی، امکان موج‌سواری را در یک محیط بسته و کاملن ایمن برای مخاطب ایجاد می‌کند. البته ابعاد زمین موج‌سواری و شدت تولید امواج آن در پارک‌های آبی متفاوت است.

همانطور که پیشتر گفتیم موج‌سواری کار ساده‌ای نیست و به آموزش و تمرین نیاز دارد. به همین دلیل در تمامی پارک‌های آبی دنیا که این وسیله بازی را ارائه می‌دهند، یک مربی به صورت مستقل به عنوان اپراتور این تفریح مستقر است و پیش از استفاده، نکات ابتدایی اما مهمی درباره نحوه انجام بی‌خطر بازی را به مراجعه‌کننده آموزش می‌دهد و درست به همین دلیل است که تمام پارک‌های آبی بزرگ، برای فلورایدر هزینه و بلیت جداگانه درنظر می‌گیرند. زیرا برخلاف دیگر رایدهای پارک آبی، فلورایدر نیاز به آموزش تکنیکی یک مربی حرفه‌ای دارد.

درپارک‌های آبی کشورهای همسایه مانند Wild Wadi نیز که بازی فلورایدر ارائه می‌شود، مسئولین پارک به آن به عنوان یک سرگرمی کاملاً مستقل از پارک نگاه می‌کنند و حتی نام فلورایدر را در کتگوری رایدهای پارک قرارنمی‌دهند. به همین دلیل مراجعه‌کنندگان می‌توانند جداگانه در سانسهای مختلف به صورت آنلاین این تفریح را رزرو کرده و از آن لذت ببرند.

پارک آبی اوشن تنها پارک آبی ایران است که فضای فلورایدر دارد. فلورایدر اوشن در تمام ساعات کاری پارک برای ارائه سرویس‌دهی آماده است و پیش از استفاده، یک مربی حرفه‌ای نکات مهم برای حفظ تعادل و ایمنی را به شما آموزش می‌دهد. فلورایدر اوشن همچنین برنامه‌ی هیجان انگیز دیگری نیز برای مشتریان دارد: آموزش موج‌سواری حرفه‌ای.

تاکنون دو بار در طی دو سال گذشته، کلاس آموزش فلورایدر حرفه‌ای برای علاقه‌مندان در محل پارک آبی اوشن برگزار شده است. این کلاسهای آموزشی که برای بانوان و آقایان تدارک دیده شده، با بهره‌گیری از بهترین مربیان موج‌سواری و اعطای گواهینامه در پایان دوره، به شما این فرصت را می‌دهد که این تفریج هیجان انگیز را به صورت حرفه‌ای بیاموزید و آموزش دهید. پس به شما پیشنهاد میکنیم هنگام استفاده از پارک آبی اوشن حتماً این تفریح تکرارنشدنی را تجربه کنید
 

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com