alt

تفریحات کیش- غار وحشت

معرفی و خرید با تخفیف تفریحات آبی کیش

راید وحشت

در روزگار معاصر که زندگی به لطف تکنولوژی آسان و تا حد زیادی بی‌خطر شده، مردم به دنبال تجربه‌ی لذات و سرگرمی‌های خطرناکی هستند که آدرنالین خونشان را به حد اعلاء برساند. حالا یا با پریدن از ارتفاعات و سقوط آزاد این هیجان را تجربه می‌کنند یا با ترسیدن تا سرحد مرگ، لذتی که شاید درک آن برای همه آسان نباشد.

دست اندرکاران حوزه تفریح و سرگرمی به طور مداوم روی علایق و سلایق مردم مطالعه می‌کنند و همیشه درحال نوآوری و خلق سرگرمی‌های جدید برای علاقه‌مندان هستند. یکی از این تفریحات مدرن، رایدهای وحشت است. مکانی برای ترساندن شما. این نوع تفریحات در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد، به طوری که تقریباً در تمام شهربازیهای بزرگ حتماً یک راید وحشت وجود دارد.

رایدهای وحشت با استفاده از المانهایی که در طول سالیان برای مردم وحشت آفرین بوده، طراحی می‌شوند تا شما را برای مدت زمانی کوتاه با دنیای ترس و وحشت آشنا کنند. این رایدها معمولاً داستانی ترسناک را با فضاسازی توسط مجسمه‌های انیماترونیکس(متحرک)، دکور، بازیگران گریم شده و عروسکها روایت می‌کنند و بدین شکل بازدیدکننده را به یک سفر ماجراجویانه می‌کشانند.

رایدهای وحشت به انواع مختلف ساخته می‌شوند. برخی مانند یک خانه ترسناک هستند که بازدیدکننده در آن گشت می‌زند و پس از طی مسیر از آن خارج می‌شود؛ بعضی از آنها مسیر تونل‌مانندی است که ریل از میان آن عبور کرده و مردم سوار بر واگنهای لوکوموتیو، از بین مسیرهای ترسناک می‌گذرند. مدل دیگر راید وحشت، برپایه تعامل با بازدیدکننده استوار است. به این معنی که معمولاً معماهایی در طول مسیر مطرح می‌شود که فرد بدون حل‌کردن آنها نمی‌تواند مسیر خروج را پیداکند. این شکل از رایدهای وحشت طرفداران بیشتری دارد، چراکه هم بازی فکری است و هم هیجان و استرس.
قلعه وحشت کیش
در ایران در چند شهربازی و مکان تفریحی رایدهای وحشت ارائه می‌شود اما قلعه وحشت کیش یکی از کامل‌ترین و هیجان انگیزترین آنها است. محیطی که یکی دوسال بیشتر از عمر آن نمی‌گذرد اما خیلی زود به یکی از پرطرفدارترین سرگرمی‌های کیش تبدیل شده. این مکان در مساحتی صد متری در بلوار داریوش کیش ساخته شده و از ساعت 18 تا 2 بامداد باز است.

قلعه وحشت کیش شما را بازیگر یک سناریوی ترسناک می‌کند. در ابتدای مسیر، یک لیدر به عنوان کارگردان با شما همراه می‌شود و در تمام مدت زمان هفت دقیقه‌ای سانس همراهتان خواهد بود. اما فکرنکنید کمکی به شما خواهد کرد، و به‌جز چند توصیه کلی اولیه، مابقی مسیر را خودتان هستید و میزان شجاعتتان. در طول راه، اتفاقات و هیجاناتی در انتظارتان است که ممکن است حتی از ادامه مسیر منصرفتان کند، البته اگر همان اول با دیدن فضای تاریک و استرس‌زا انصراف نداده باشید.

سرگرمی ترسناک قلعه وحشت بسته به رده سنی و درجه شجاعت فرد، در سه سانس فول اکشن، متوسط و کم اکشن ارائه می‌شود. این بازی برای افراد مستعد حمله قلبی و بانوان باردار توصیه نمی‌شود.
این بازی پر استرس بیشتر یک بازی گروهی است و راستش را بخواهید، کمتر کسی جرئت می‌کند به تنهایی وارد این مکان شود. به همین دلیل مردم معمولاً با گروه دوستان و خانواده خود به صورت گروهی وارد می‌شوند و به این شکل بر ترس بیش از حد خود نیز غلبه می‌کنند. تا یادمان نرفته بگوییم که در طول مسیر، عکاسانی با دوربین واکنش‌های اغلب بامزه شما را به اتفاقات وحشتناک ثبت می‌کنند و چنانچه تمایل داشته باشید، می‌توانید پس از خروج عکسهایتان را خریداری کنید.

 پس اگر طرفدار آدرنالین و هیجان هستید و بیماری قلبی هم ندارید، آژانس گردشگری اوشن گشت این سرگرمی شبهای کیش را به شما توصیه می‌کند.
کجا می‌توانیم بلیط تهیه کنیم:
باید بدانید که قلعه وحشت کیش طرفداران زیادی دارد و همه روزه صدها نفر جلوی گیشه‌ی آن صف بسته‌اند. پس اگر تمایل دارید از این سرگرمی استفاده کنید، بهتر است پیشاپیش بلیت آن را تهیه کنید تا از معطلی‌های ناخواسته و تلف شدن وقتتان جلوگیری شود. هم اکنون بلیت این تجربه‌ی تکرارنشدنی و همچنین تخفیفات ویژه‌ و پکیج‌های تور اوشن گشت، از طریق شماره‌های زیر به سهولت در اختیار شماست و برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با همکاران ما در آژانس گردشگری اوشن گشت تماس بگیرید.
آدرس آژانس گردشگری اوشن گشت: جزیره کیش، بلوار فردوسی، خیابان ابن سینا، ساختمان گنجینه، طبقه همکف، پلاک 2.
شماره تماس جهت مشاوره، تهیه و رزرو بلیت:  076-44472175 – 8 


 

برای دیدن پست ما درباره پلاژ بانوان کیش کلیک کنید

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com