alt

تفریحات کیش-گشت دور جزیره

معرفی و خرید با تخفیف تفریحات آبی کیش

گشت دور جزیره کیش

زمانی که به عنوان یک گردشگر به شهری سفر می‌کنیم، یکی از اهدافمان شناخت محلی است که در آن هستیم. منظور از شناخت، آشنایی با پیشینه، فرهنگ، آداب و رسوم و عادات غذایی آن مکان است. امروزه شاید به دلیل گستردگی اینترنت این آشنایی راحت‌تر باشد، اما به همان میزان وقت‌گیر و شاید کسل‌کننده هم باشد. همچنین بهترین شناخت از هر شهری را مردمان همان شهر و محیط بومی آنجا به ما منتقل می‌کند. به همین دلیل تورهای گردشگری سطح شهر و بازدید از مکانهای دیدنی آن، همیشه یکی از شلوغ‌ترین و پرطرفدارترین برنامه‌های بازدیدی در شهرهای توریستی است.

جزیره کیش هم به عنوان یکی از مقاصد گردشگری و یکی از مکان‌های جذاب توریست‌پذیر در جنوب ایران به نوبه‌ی خود دارای پیشینه‌ای جالب است که آشناشدن با آن خالی از لطف نیست. در همین راستا نهاد گردشگری جزیره مانند هر شهر توریستی دیگر، این امکان را فراهم کرده است که گردشگران بتوانند با وسایل نقلیه راحت، با اکثر مکان‌های دیدنی و جذاب کیش آشنا شوند. تور گشت دور جزیره کیش، تفریحی است که نباید از دست دهید. یک بازدید از پیش برنامه‌ریزی شده، با وسیله نقلیه VIP و راحت، چندساعتی از روز شما را با جاذبه‌های کیش پرمی‌کند.

مکان‌هایی که در گشت دور جزیره می‌بینید عبارتند از:
  • شهر زیرزمینی کاریز
  • درخت سبز کیش (باغ گل های کاغذی)
  • خانه بومیان جزیره
  • کلبه هور
  • مرکز خرید پدیده شاندیز
  • غروب زیبا در کنار کشتی یونانی
  • مرکز خرید مروارید

اگر به اطلاعات بیشتری درخصوص این پکیج، ساعت و نحوه اجرای آن نیاز داشتید می‌توانید از همکارن ما در آژانس گردشگری اوشن‌گشت کمک بخواهید تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند. اما برای داشتن یک پیش‌زمینه ذهنی اجازه دهید به صورت مختصر تک تک این مکانها را برایتان معرفی ‌کنیم.
شهر زیرزمینی کاریز کانال قناتی(که در گذشته به آن کاریز گفته می‌شد) است که بیش از 2500 سال قدمت دارد. آبراهه‌های قدیمی قنات که تبدیل به ویرانه شده بود، چندین سال قبل به دست جمعی از متخصصین بازسازی و محافظت شد.این آبراهه‌ها تا 16متر زیر زمین هستند و برخی کاوش‌ها نشان از آن دارد که مرجان‌ها و صدف‌هایی که دیواره‌های سازه‌ها را پوشانده، تا 570 میلیون سال قدمت دارند.
درخت سبز کیش کهنسال‌ترین دخت انجیر معابد است که تخمین می‌زنند 500 یا 600سال عمر داشته باشد. درخت‌های انجیر معابد به دلیل شکل خاص و عجیب رشد و زیبایی بصری، همیشه مولد داستان‌ها و افسانه‌ها بودند. شاخه‌های این درخت‌ها پس از رشد، کم کم به سمت زمین خم می‌شوند و در خاک ریشه می‌کنند و اینگونه دورتادور تنه درخت را دربرگرفته و یکی از زیبایی‌های طبیعت را به رخ می‌کشند. در همان حوالی نیز می‌توانید حجم عظیمی از گل‌های کاغذی معروف کیش را ببینید که مانند فرشی قرمز بخشی از جزیره را پوشانده است.

خانه بومیان جزیره محلی است که در ورودی روستای باغو تدارک دیده شده و در آن می‌توانید از موزه مردم‌شناسی کیش دیدن کنید و با آداب، نحوه زندگی و ابزار امرار معاش مردم بومی کیش آشنا شوید. در قسمت ورودی روستا به همت سازمان گردشگری، سیاه‌چادرهایی به سبک قدیم برپاشده و گردشگران را با روش زندگی گذشته آشنا می‌کند.

کلبه هور در غربی‌ترین دماغه جزیره واقع است. در حقیقت ساحلی است زیبا با آبی زلال که به گردشگران این امکان را می‌دهد که بدون واسطه انواع ماهی‌ها، مرجان‌ها و لاک‌پشت‌های معروف کیش را ببینند. این قسمت از جزیره بهترین مکان برای ماهیگیری و غواصی است. غاری به طول 5متر نیز در کنار ساحل وجود دارد که هنگام مد دریا، عبور از آن به نوبه خود لذت بخش است.

زیبایی غروب دریا در کنار کشتی یونانی هم که حتماً معرف حضورتان هست. کشتی قدیمی که نزدیک نیم قرن است در قسمت جنوب غربی جزیره و نزدیک روستای باغو، زمین‌گیر خاک کیش شده و هرساله تعداد زیادی گردشگر را به تماشای خود فرامی‌خواند. بهترین زمان برای دیدن کشتی یونانی، هنگامه‌ی غروب آفتاب است و دیدن حجم سیاهی که جلوی جلوه سرخ و نارنجی خورشید را می‌گیرد.

خرید از مراکز خرید هم در تور گشت دور جزیره گنجانده شده تا در عین تنوع، شما را از خرید و گشت و گذار در بازارهای کیش بی‌نصیب نگذارد.

کجا می‌توانیم بلیت تهیه کنیم
اگر به این برنامه تفریحی همه‌جانبه و کامل علاقه‌مند بودید، با همکاران ما در آژانس گردشگری اوشن‌گشت، تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق برنامه و کلیه‌ی ملاحظات را در اختیارتان قراردهند. البته ناگفته نماند که با رزرو بلیت می‌توانید از تخفیفات درنظرگرفته‌شده نیز بهره‌مند شوید.
آدرس آژانس گردشگری اوشن گشت: جزیره کیش، بلوار فردوسی، خیابان ابن سینا، ساختمان گنجینه، طبقه همکف، پلاک 2.
شماره تماس جهت مشاوره، تهیه و رزرو بلیت:  076-44472175 – 8 

جهت دیدن پست ما درباره معرفی پلاژ لطفا کلیک کنید

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com