alt

تفریحات جزیره کیش- جُنگ شبانه

معرفی و خرید با تخفیف تفریحات آبی کیش

جنگ‌های شبانه(شوهای سرگرمی)
جنگ‌ تفریحی به مجموعه برنامه‌های شاد و مفرحی گفته می‌شود که معمولاً در سالن‌های بزرگ یا فضای آزاد ساعاتی مردم را سرگرم می‌کنند. این برنامه‌ها معمولاً از نیمه شب آغاز شده و تا ساعتی پس از بامداد ادامه دارند. برنامه‌های متنوعی مانند شعبده‌بازی، استندآپ کمدی، تئاتر کمدی، موزیک، حرکات موزون و... از بخش‌های مختلف این جنگ‌ها هستند.

جنگ‌های شبانه در ایران
در ایران نیز چندسالی است که این شوهای سرگرمی آغاز به کار کرده‌اند. ممکن است کمتر کسی نام افرادی که در این برنامه‌ها اجرا می‌کنند را به خاطر بسپارد اما همین که این افراد، به شکلی خستگی‌ناپذیر تلاش می‌کنند از استعدادهای خود استفاده کنند، جای تشویق دارد. صداوسیما اما با ساختن برنامه‌های استعدادیابی، به خیلی از آنها فرصت داد تا هنرشان را در سطح وسیع‌تری نمایش دهند. یکی از این برنامه‌ها، مسابقه استعدادیابی عصرجدید بود که توانست نام این افراد را سر زبان‌ها بیاندازد. شاید نمی‌دانستید که تقریباً اکثر هنرورانی که در کسوت شعبده، استندآپ، آکروباتیک، تقلید صدا و... در این برنامه شرکت کردند، کارشان را از همین جنگ‌های شبانه به خصوص جنگ‌های جزیره کیش آغاز کردند، مانند گروه پازل شوی کیش، احسان استجابی استندآپ کمدین، محسن ضیایی لیزرمن، مجید ترکمانه با تقلید صدا، گروه دینامیت شوی کیش و...

جنگ‌های شبانه کیش
تا کنون تفریحات مختلف جزیره کیش در روزهای گرم و شلوغ را برای شما معرفی کردیم، حال نوبت شب‌های جزیره است که خودنمایی کند. جنگ‌های شبانه کیش برای شما این امکان را فراهم می‌کنند که همراه خانواده خستگی یک روز شلوغ و پرهیجان را از تن به در کنید و ساعاتی را در کنار عزیزانتان خوش بگذرانید.
اگر به برنامه‌های کمدی، مانند تئاترهای کمدی و استندآپ علاقه دارید، حتماٌ جنگ‌های شبانه را امتحان کنید. برنامه‌هایی متشکل از ماهرترین و بامزه‌ترین کمدین‌های کشور، گروه‌های موسیقی با نوازندگان حرفه‌ای و انواع نمایش‌های سرگرمی و مسابقه، که می‌تواند تجربه‌ای جالب برای همه سنین باشد.
مدت زمان این جنگ‌های تفریحی که در ماههای شلوغ جزیره حتی در ساعات روز هم سانس فوق‌العاده برای اجرا دارند، معمولاً 3 ساعت است، 3 ساعت پرهیجان و شاد، پر از برنامه‌های متنوعی که می‌تواند تمام اعضای خانواده در هر سنی را سرگرم کند. بیشتر این شوها معمولاً در سالن هتل‌های بزرگ جزیره مانند ارم، شایان، مارینا پارک و پارسیان برگزار می‌شوند که به این طریق با یک تیر، دو نشان می‌زنید. چراکه می‌توانید ازطریق آژانس‌های گردشگری کیش مانند اوشن گشت، هم یکی از همین هتل‌ها را برای اقامت رزرو کنید و هم پس از رفع خستگی روزانه، به تماشای جنگ شبانه‌ای که در همان هتل برگزار می‌شود بنشینید.  اما باید بدانید از آنجایی که این جنگ‌ها طرفداران زیادی دارند، بهتر است از قبل بلیت خود را رزرو کنید و به این طریق از تخفیف نیز بهره مند خواهید شد.

از معروف‌ترین جنگ‌های شبانه‌ی جزیره کیش می‌توان به پازل شو، ستارگان کیش، ایرانیا، دینامیت شو، بیست و... اشاره کرد. پیشتر هم اشاره کردیم که بیشتر استندآپ کمدین‌هایی که امروزه معروف شده‌اند کارشان را از جنگ‌های شبانه‌ی کیش آغاز کرده‌اند. از دیگر مکان‌هایی که می‌توان به تماشای این شوهای سرگرمی نشست، پارک دلفین‌ها و کشتی‌های تفریحی کیش هستند.
کجا می‌توانیم بلیت تهیه کنیم
چنانچه علاقه‌مند بودید شب خود را در سفر به کیش خاطره‌انگیز کنید، با همکاران ما در آژانس گردشگری اوشن‌گشت، تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق و سانس‌های تمام جنگ‌های شبانه جزیره را به همراه پکیج تخفیف کلوپ‌های تفریحی در اختیارتان قراردهند.
آدرس آژانس گردشگری اوشن گشت: جزیره کیش، بلوار فردوسی، خیابان ابن سینا، ساختمان گنجینه، طبقه همکف، پلاک 2.
شماره تماس جهت مشاوره، تهیه و رزرو بلیت:  076-44472175 – 8 
 
 

جهت دیدن پست ما درباره پلاژ بانوان کیش کلیک کنید
 

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com