alt

تفریحات آبی کیش- کشتی آکواریوم

معرفی و خرید با تخفیف تفریحات کیش

کشتی آکواریوم چیست
دسترسی به دنیای زیر آب، مانند فتح آسمان، از دیرباز رویای دست‌نیافتنی بشر بوده. رمز و رازی که با شگفتی و حیرت فراوان، دیدگاه آدم را درباره‌ی خلفت جهان تغییر می‌دهد.

با پیشرفت علم و ساخت لباس غواصی و بعدها زیردریایی، این آرزو به واقعیت تبدیل شد و انسان توانست به دنیای زیر آب دست پیداکند. اما مسلم است که امکان استفاده‌ی عموم مردم از این موهبت توسط زیر دریایی یا استفاده از غواصی میسر نبوده و نیست. پس اینجا بود که متولیان و کارآفرینان گردشگری به این فکر افتادند که امکاناتی تهیه کنند تا مردم عادی هم بتوانند بخشی از این شگفتی را تجربه کنند. کشتی آکواریوم یکی از این سرگرمی‌هاست.

کشتی آکواریوم چگونه کار می‌کند
کشتی‌های آکواریوم در سراسر دنیا به اشکال مختلف ساخته شده‌اند که در عین تفاوت در شکل، در یک چیز مشترکند: اینکه این بار آدم‌ها به جای ماهی‌ درون یک آکواریوم قرار می‌گیرند و در دنیای بزرگ زیر آب شناور می‌شوند. جالب است، نه؟
کشتی‌های آکواریوم قایق‌های بزرگی هستند که برخی از آنها بدنه و برخی دیگر کف شیشه‌ای دارند و جوری طراحی شده‌اند که قسمت شیشه‌ای آنها در ارتفاع حدود 3 متری زیر سطح دریا قرار می‌گیرد و همانطور که در آب حرکت می‌کند، گردشگر می‌تواند بخشی از شگفتی زیر آب را در زیر پای خود ببیند.

کشتی آکواریوم در ایران
تنها مکانی در ایران که  امکان استفاده از کشتی آکواریوم را دارد، جزیره کیش است. مرجان‌ها و ماهی‌های رنگارنگ خلیج فارس و آب شفاف و سبزآبی آن، فرصت مناسبی است برای سیاحت و کشف این دنیای اسرارآمیز.
یکی از بزرگترین مزایای کشتی آکواریوم، خانوادگی و مقرون به صرفه بودن این تفریح است که به شما این امکان را می‌دهد که به صورت همزمان، همراه با تمامی اعضای خانواده در هر رده‌ی سنی، اوقات خوشی را تجربه کنید.

درحال حاضر 4 کشتی آکواریوم در کیش فعالیت می‌کنند: کشتی‌های سیمرغ، طوطیا، ستاره و گردشگر. آژانس‌های گردشگری کیش، مانند اوشن گشت، طرف قرارداد این کشتی‌های تفریحی هستند و تقریباً در تمام ایام، بلیت این سرگرمی را با تخفیف در اختیارتان قرار می‌دهند. کشتی‌های آکواریوم کیش، دو طبقه دارند. طبقه‌ی بالا شامل عرشه و فضای بالای سطح آب است و طبقه زیرین با دیوارها و کف شیشه‌ی 5/2 تا 3 متر زیر آب قرار می‌گیرد و شما را به سیاحتی یک ساعته در محل تجمع ماهی‌ها و مرجان‌ها رنگی می‌برد.
کشتی‌ها در اسکله بزرگ تفریحی کیش در ساعات 10 صبح تا 4 بعدازظهر در دسترس هستند.(جهت به‌روز رسانی اطلاعات درباره‌ی این سرگرمی می‌توانید با شماره‌های آژانس گردشگری اوشن گشت تماس بگیرید)

کجا می‌توانیم بلیط تهیه کنیم
اگر تمایل دارید یک تجربه‌ی ناب از دنیای زیر آب داشته باشید، آژانس گردشگری اوشن‌گشت، می‌تواند به شما کمک کند تا پیشاپیش بلیت این را رزرو یا تهیه کرده و با خیالی آسوده سفر کنید. هم‌اکنون می‌توانید برای تهیه بلیت به سهولت و در کمترین زمان، از طریق شماره‌های تماس زیر اقدام کنید.
آدرس آژانس گردشگری اوشن گشت: جزیره کیش، بلوار فردوسی، خیابان ابن سینا، ساختمان گنجینه، طبقه همکف، پلاک 2.
شماره تماس جهت مشاوره، تهیه و رزرو بلیت:  076-44472175 – 8 
  
 

پست ما درباره تفریح اسکوتر آبی رو از اینجا ببینید

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com