alt

تفریحات آبی کیش-غواصی

معرفی و خرید با تخفیف تفریحات آبی کیش

غواصی (SCUBA):
غواصی و عکاسی زیر آب نزدیک به یک دهه است که وارد عرصه تفریحی ایران شده است. فدراسیون غواصی و غریق نجات در ایران با سرمایه گذاری در بخش های مختلف دریای خزر و خلیج فارس توسعه خوبی در غواصی ایجاد کرده و هم اکنون ایران در این ورزش هم از نظر حرفه ای و هم از نظر تفریحی شرایط خوبی دارد. 

غواصی علاوه بر اینکه کاربردهای صنعتی، پژوهشی، و نظامی دارد، برای ورزش و تفریح هم انجام می شود. امروزه ورزش غواصی و غواصی تفریحی به صورتی همگانی درآمده و به شکل گسترده ای در بسیاری از کشورهای جهان فعالیتی مفید، مفرح، لذتبخش و نیز منبع درآمد در صنعت اکوتوریسم شده است.

تاریخچه غواصی در ایران:
گویند که ژرف‌روی و غواصی که در جنوب ایران آن را صیف و صیافی می‌نامند به قرن‌ها قبل از میلاد برمی‌گردد. در دوران خشایارشاه، ایرانیان از غواصان برای بیرون کشیدن صندوقچه‌های طلا و جواهرات کشتی‌های غرق شده‌استفاده می‌نموده‌اند.
مثال بارز آن جستجوی مروارید است که در حدود چهار هزار سال پیش در دریای مدیترانه انجام می شد و اشخاص برای خارج کردن دانه های مروارید و یافتن صدف های مرواریددار، به اعماق مدیترانه شیرجه می رفتند و دقایقی چند را تنها با تکیه بر هوای ذخیره شده در شش های خود به جستجو برای مروارید می پرداختند.
انواع غواصی:
غواصی آزاد است که ورزشی بسیار سنگین و فرح بخش است
غواصی با تجهیزات تنفسی زیر آب یا غواصی اسکوبا
غواصی با سیستم اسکوبا مدار باز
غواصی با تغذیه از سطح
غواصی اشباع، روشی است که اجازه می دهد غواصان صنعتی در ارتباط با کار در عمق به مدت چند روز یا چند هفته باقی بمانند

در جزیره کیش کجا میتوانیم غواصی کنیم:

سايت‌هاي غواصی کیش متنوع و نسبتا متعدد می باشد. سایت های کم عمق کیش براي غواصي تمامي افراد و حتي اشخاص مبتدي بسيار مناسب می باشند.

- بيگ كورال و ژوراسيك پارک
- ساترن كرك
- کلبه هور
- کشتي يوناني
- سايت سمبارون
- كشتي داما
کجا میتوانیم بلیط تهیه کنیم:
با مشاوره گرفتن از آژانس گردشگری اوشن‌گشت؛ می توانید در تهیه و رزرو تفریحات جزیره زیبای کیش با خیالی آسوده سفر کنید. شما میتوانید از اوشن گشت، بلیط ورزش آبی غواصی رو در ایمین ترین مکان با کیفیت تجهیزات مناسب و در بهترین زمان تهیه نمایید.
آژانس اوشن گشت در جزیره کیش،بلوار فردوسی،خیابان ابن سینا ساختمان گنجینه، طبقه همکف، پلاک 2B قرار دارد. شماره تماس آژانس جهت مشاوره، تهیه و رزرو بلیط  076-44472175 – 8 می باشد.
 

پست مارو درباره تفریح بانجی جامپینگ اینجا ببینید

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com