alt

تفریحات آبی کیش-بانجی جامپینگ

معرفی و خرید با تخفیف تفریحات آبی کیش

بانجی جامپینگ چیست (bungee jumping
بانجی جامپینگ (Bungee jumping) تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای است که شاید کمتر کسی جرأت امتحان کردن آن را داشته باشد. پرش از ارتفاع درحالی‌که یک طناب کش‌سان به پای فرد بسته شده، یکی از نزدیک‌ترین تجربه‌ها به پرواز است که شما را برای زمانی نزدیک 5 ثانیه، به یک سوپرمن تبدیل می‌کند. تاریخچه‌ی این ورزش هیجان‌انگیز به سال 1950 بازمی‌گردد اما به طور رسمی و تجاری، درسال 1987 توسط یک فرد نیوزلندی برفراز برج ایفل راه‌اندازی شد.

رکورد گینس مرتفع‌ترین بانجی جامپینگ دنیا با ارتفاع 233 متر، در اختیار برج ماکائو در چین است. گرچه سالانه افراد زیادی سعی می‌کنند با پرش از روی صخره‌ها، برج‌ها و پل‌های مرتفع، رکورد پرش آزاد را افزایش دهند.
چند نکته هنگام  استفاده از بانجی جامپینگ
این تفریح کاملاً بی‌خطر است. شرکت متعلق به ای جی هکت، نخستین فردی که بانجی جامپینگ را به صورت یک تجارت سازمان‌یافته تبدیل کرد، تا به حال میلیون‌ها پرش را بدون حتی یک تلفات، در سراسر دنیا طراحی کرده است. با این حال رعایت چند نکته می‌تواند این تجربه را برای شما لذت‌بخش‌تر کند:
  • حتماً از یک شرکت معتبر برای این کار استفاده کنید.
  • به نکات و راهنمایی‌های مسئول سکو به دقت گوش دهید.
  • اگر سابقه‌ی هرگونه بیماری قلبی یا عصبی دارید، فکر امتحان کردن این تفریح را از سر بیرون کنید.
  • هنگام پرتاب، لزومی ندارد که حتماً به پایین نگاه کنید، اطراف را ببینید تا از میزان استرس وارده کاسته شود.
بانجی جامپینگ در ایران
بانجی جامپینگ در سال 1385 وارد ایران شده و نخستین بار در ارتفاعات بام تهران، با سکوی 40 متری افتتاح شد.
در حال حاضر جز سکوی بام تهران، سکوی بوستان ولایت با 50 متر و باشگاه انقلاب با 42 متر ارتفاع مشغول فعالیت هستند.
این تفریح مهیج در چند شهر محدود ایران نیز راه اندازی شده، از جمله در جاده‌ی چالوس، گنجنامه‌ی همدان، مجتمع تفریحی چالیدره‌ی مشهد، تپه کاج شیراز، دوپلان چهارمحال و بختیاری و جزیره‌ی کیش.

بانجی جامپینگ جزیره واقع در مرکز جزیره، میدان المپیک، مجاور شهر زیرزمینی کاریز، دارای 2 سکوی 40 و 60 متری است و از این رو رکورد بلندترین سکوی بانجی در ایران و حتی خاورمیانه را دراختیار دارد. محوطه‌ی سقوط آزاد، درست روی سطح دریاست و شما می‌توانید هیجان سقوط را با منظره‌ی دریای آبی جزیره، کامل کنید. پس یادتان باشد که در سفر به کیش، تجربه‌ی پرش از بلندترین سکوی ایران را از دست ندهید. البته چنانچه اولین بار است که از بانجی استفاده می‌کنید، یک راست سراغ سکوی 60 متری نروید و ابتدا با ارتفاع 40 متری شروع کنید.

کجا می‌توانیم بلیط تهیه کنیم:
با مشاوره‌گرفتن از آژانس گردشگری اوشن‌گشت، می‌توانید پیشاپیش بلیت کلیه‌ی تفریحات جزیره‌ی زیبای کیش را رزرو یا تهیه کرده و با خیالی آسوده سفر کنید. هم اکنون بلیت بانجی جامپینگ و همچنین تخفیفات ویژه‌ و پکیج‌های تور اوشن گشت، به سهولت در اختیار شماست.
آدرس آژانس گردشگری اوشن گشت: جزیره کیش، بلوار فردوسی، خیابان ابن سینا، ساختمان گنجینه، طبقه همکف، پلاک 2.
شماره تماس جهت مشاوره، تهیه و رزرو بلیت:  076-44472175 – 8 
 

پست مارو درباره تفریح فلای بورد از اینجا ببینید

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com