alt

بهترین کشتی های کروز دنیا

بهترین کشتی های کروز

همان طور که در پست قبل توضیح داده شد یکی از مهیج ترین تفریحات در کشتی کروز سرسره های آبی است که در پارک آبی کشتی کروز بر روی عرشه آن تعبیه شده است. سرسره آبی در کشتی های تفریحی به شکل های مختلف سرسره‌ چند طبقه و یا سرسره‌ مارپیچ گردابی وجود دارد.
این روزها سازنده های کشتی های کروز با هم در رقابت هستند تا بهترین امکانات و تفریحات را در اختیار میهمانان شان قرار دهند. با این اوصاف نمی توان تفریحات یکسان و مشخصی را برای کروزها نام برد همچنین همه ساله کشتی های کروز جدیدی وارد بازار می شوند بزرگترین کشتی های کروز دنیا در حال حاضر در منطقه کارائیبِ آمریکا فعالیت می کنند، در این پست سعی می کنیم با هم برخی از معروف ترین و بهترین کشتی های کروز دنیا را بررسی کنیم.

 Royal Caribbean Symphony of the Seas 

Dr. Seuss Waterworks – Carnival Horizon

AquaDunk – Disney Magic

Ocean Loops – Norwegian Bliss and Joy

Harmony of the Seas

حدود قیمت:

سوالی که بسیاری از مسافران با آن مواجه هستند این است که قیمت یک تور کشتی کروز چقدر است؟ باید توجه داشته باشید که عواملی چون مسیر، فصل سفر و امکانات کشتی بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار هستند؛ اما برای این که دیدی کلی درباره قیمت سفر با کروزها داشته باشید باید بگوییم که قیمت تور اروپا با کشتی کروز در بهار سال 1397 برای رزرو یک اتاق یک تخته حدود 1800 یورو بوده است. البته باید توجه داشت که مبلغ کروزها می تواند از این عدد بیشتر هم باشد.
 

به صفحه ما در آپارات بروید تا کلیپ مربوط به پارک آبی در کشتی کروز را ببینید


 

برچسپ های مطلب

نظرات

Gravatar image

امیرمحمد

  • 1399/08/04

عالی


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com