alt

اولین جاذبه واقعیت مجازی در زیر آب

اولین جاذبه واقعیت مجازی جهان در زیر آب از شرکت Ballast Technologies
DIVE VR یک سیستم Snorkeling واقعیت مجازی است که به پارک های آبی، هتل ها و استراحتگاه ها این اجازه را می دهد که هر استخر معمولی را به جاذبه پر جنب و جوش و هیجان انگیز تبدیل کنند.
 

 به مهمان اجازه می دهد یک تجربه متفاوت و پر از آرامش داشته باشند. به آنها اجازه میدهد تا در میان صخره های مرجانی، کشتی های متروکه اعماق دریا، غارهای آبی و مکان های عجیب و دنیا وسیع زیر آب شنا کنند.
آنها همراه با لاک پشت ها، ماهی ها و نهنگ های عظیم شنا خواهند کرد تا دنیایی جدیدی را ببینند که قبلا تنها برای غواصان پیشرفته قابل لمس بوده است.
 


هنگامی که به همراه عینک های DIVR در آب غوطه ور می شوند به دلیل غوطه ور شدن در آب، تجربیات واقعیت به مجازی قوی تر از همیشه می شود و به مهمانان احساس پرواز در دنیای جادویی را می دهد.
 


با توجه به واکنش طبیعی بدن برای غوطه ور شدن در آب، حتی مهمانانی که به طور معمول تجربه ناراحت کننده و تلخ از واقعیت مجازی را تجربه کرده باشند تجربه ای منحصر به فرد و آرامش بخشی برای آنها خواهد بود.
سیستم VRSlide
این سیستم نیز یکی دیگر از عینک های واقعیت مجازی شرکت Ballast Technologies  می باشد که در مارس 2018 در Galaxy Erding، بزرگترین پارک آب در اروپا راه اندازی شد و با استقبال زیادی مواجه شد.
  

در واقع این دستگاه  واقعیت مجازی که در زیر آب مورد استفاده قرار میگیرد پا را از یک نمونه ابتدایی فراتر گذاشته است

 

میتونید از اینجا پست بعدی مارو درباره تفریحات آبی در کشتی کروز تماشا کنید

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com