alt

پارک آبی Tropical Islands

پارک آبی Tropical Islands،  برلین/ آلمان

پارک آبی کشتی نوح (پست قبل) نیازتون رو برطرف نمیکنه و به فکر پیدا کردن یک پارک آبی شگفت انگیز هستید؟ احتمالا آلمان را از قلم انداخته اید! تفرجگاه Tropical Islands برلین منتظر شماست و درحالیکه پاییز و زمستان برلین سرد و سوزناک است، مهمانانش را در یک پناهگاهی قدیمی گرم نگه می دارد.  پناهگاهی قدیمی در 60 کیلومتری جنوب برلین که در گذشته با نام   Aerium شناخته می شده است .با توجه به موقعیت مکانی این پناهگاه قدیمی و دارا بودن مساحت مناسب  ایده جالبی به ذهن آلمانی ها خطور کرد تا این مکان را به یک مکان تفریحی تبدیل کنند . بعد از بررسی های مختلف به این نتیجه رسیدند که چه جایی بهتر از یک پارک آبی سرپوشیده ؟!
پارک آبی Tropical Islands،  برلین/ آلمان
این جا تمام معیارها و فاکتورهایی که برای پیاده سازی این ایده لازم بود را داشت پس دست به کار شدند تا این ایده را عملی کنند و زیر سقف این پناهگاه قدیمی و بزرگ یک ساحل مصنوعی با تمام امکانات طراحی و پیاده سازی کنند .

این بزرگترین دنیای آبی سرپوشیده بیش از 16 هکتار مساحت دارد که بیش از اندازه شش بلوک شهری است و گنجایش بیش از 6هزار بازدیدکننده را یکجا دارد. این پارک آبی همه سرگرمی های لازم را برای مسافرانش فراهم میکند و البته که برای کودکان فضای بازی با اسباب بازی و همچنین سرسره آبی و میزهای آب بازی کوچکی در نظر گرفته شده است.
پارک آبی Tropical Islands،  برلین/ آلمان
قیمت بلیت و ساعت کاری:
برای تهیه بلیط باید یک روز پیش از ورود به پارک آبی به صورت آنلاین خریداری کنید. خانوادگی همراه با سه بچه( 6-11 سال) همراه با فضای آبی AMAZONIA با 38% تخفیف، 172 دلار فضای آمازونیا یک فضای بازی و سرگرمی در بیرون از فضای اصلی است. برای هر نفر در یک روز قیمت بلیت به همراه فضای آمازونیا 54 دلار است. زمان استفاده از پارک همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب است و میهمانان می‌توانند هرزمان از روز از آن استفاده بکنند.
نقشه پارک آبی Tropical Islands
فضاهای مختلف:
 به وجود آمدن اقامتگاه های لوکس و خاصی در این مجموعه این امکان را به میهمانانش می دهد تا بتوانند برای چند شب یک اقامت بی نظیر در خانه هایی داشته باشند که معماری آن ها از معماری سنتی تایلند ،جزیره بالی ، جزیره ی بورنئو و ساموآ الهام گرفته شده است . اگر قصد دارید برای تعطیلات به این جزیره بروید و چند شبی را در یکی از این خانه ها اقامت کنید باید در نظر داشته باشید که بسته به این که کدام یک از این اقامتگاه را انتخاب می کنید هزینه های متفاوتی را باید در نظر بگیرید Tropical Islands دارای سوئیت و کمپ‌های زمستانی است که مشتریان میتوانند در روزهای
اقامتگاه زمستانی پارک آبی Tropical Islands
 مختلف سال رزرو و استفاده نمایند. همچنین این پارک فضای ویژه برای مشتریان در فصل تابستان به اسم یکشنبه های ویژه دارد که با قیمتی مناسب و گذراندن شب در چادرهای جذاب یا سوئیت های شیک در یک منطقه گرمسیری و شن های اقیانوسی زیبا این هدیه را به مشتریان می‌دهد.
شما می‌توانید در لینک زیر مابقی سوئیت ها و تخفیف های گروهی و غیر گروهی را مشاهده نمایید.
ورود به جزیره زیبای گرمسیری
اقامتگاه تابستانی پارک آبی Tropical Islands

بازی ها و سرگرمی ها:
جنگل بارانی:
در بزرگترین جنگل بارانی سرپوشیده جهان با حدود 50،000 گیاه و 600 گونه مختلف گیاهی ، به یک سفر هیجان انگیز بروید و از دیدن لاک پشت، فلامینگو، قرقاول ها لذت ببرید.
آبشار زیبای پارک آبی Tropical Islands

فلامینگوهای پارک آبی Tropical Islands
بالن سواری:
تابه حل تجربه بالن سواری در یک جزیره گرمسیری با فضای بسته را داشته‌اید؟ Tropical Islands این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید از بالن سواری در یک محیط زیبای تابستانی لذت ببرید.
بالن سواری پارک آبی Tropical Islands
Waterslide:
برج سرسره آبی با ارتفاع 27 متر در جزایر گرمسیری که برای همه سنین قابل استفاده است. دارای چهار سسره مختلف از سرسره های آرام که همراه خانواده میتواند از آنها استفاده کرد تا سرسره های تند که سرعتی بالغ بر 70 کیلومتر در ساعت دارد. اگر سرسره اسلاید برای شما کافی نیست ما بهتون jungle splash را پیشنهاد میدهیم. که در همسایگی برج سرسره هاست.

jungle splash:
هر آن چیزی که شما میخواهید در یک فضای 650 متر مربعی. دارای 8 سسره از کوچک تا بزرگ، تنفگ های آب پاش، چاله فضایی و چند سسره جذاب دیگر که به همراه فرزندانتان میتوانید از آنها استفاده کنید.
 سرسره پارک آبی Tropical Islands

سرسره پارک آبی Tropical Islands
دریای جنوب:
در ساحل شنی 200 متری اقیانوس آرام جنوبی استراحت کنید و خود را در دنیای آبی لاجوردی غرق کنید. هیچ استخر شنایی در برلین اینقدر گرمسیری نیست. یک فضای باورنکردنی برای همه میهمانان، غرق در اقیانوس ها شوید در جزیزه گرمسیری.

خوشمزه هایی در جزیره ی استوایی
مطمعنا زمانی که در یک مجموعه ، محل اقامت ایجاد می شود به دنبالش رستوران ها و کافه هایی هم برای خوردن غذا و نوشیدنی هم ایجاد می شوند . در این پارک آبی هم به این نکته دقت زیادی شده و چندین رستوران و کافه برای اینکه انرژی بگیرید ایجاد شده اند . در این جا تنها 3 مورد از رستوران های جزیره را با هم می شناسیم ،  برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد تمام رستوران ها بدست بیاورید به قسمت رستوران های سایت جزیره سری بزنید . این رستوران ها عبارت اند از : رستوران Tropical Garden سبک رستوران : آسیایی و ایتالیایی
رستوران پارک آبی Tropical Islands
 همچنین فضاهای بازی مختلف دیگر برای کودکان در این مکان در نظر گرفته شده است. تمامی این تفریحات در فضای داخلی جزیره گرمسیریست. برای اینکه تمام و کمال از جزیره گرمسیری لذت ببرید باید از فضای آمازونیا دیدن کنید و به دنیای تفریحات دیگر این جزیره وارد شوید. آمازونیا فضایی در بیرون از جزیره گرمسیریست با تفریحات جذاب تر و متفاوت‌تر.
فضای بیرونی یا آمازون پارک آبی Tropical Islands
استخر تمام فصل:
استخر پارک آبی Tropical Islands
استخر تابستانه
استخر تابستانه پارک آبی Tropical Islands
موج سواری
موج سواری پارک آبی Tropical Islands
و همچنین دارای استخر آرامش، رودخانه سفید، آب بازی کودکان، زمین والیبال، فضای آفتاب گپرفتن و ... که برای دیدن اطلاعات بیشتر به سایت مجموعه سر بزنید.


برای آشنایی با پارک آبی کشتی نوح آمریکا کلیک کنید.

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com