alt

هیجان تفریحات آبی در کشتی کروز

هیجان تفریحات آبی در کشتی کروز 
کشتی کروز نوعی کشتی مسافری است که برای سفرهای تفریحی استفاده می‌شود. این کشتی­ها علاوه بر انواع کابین های لوکس و مجهز دارای امکانات دیگری از جمله رستوران های شیک، سینما، تئاتر، کافه های مختلف و جذاب، استخر، سونا، جکوزی و باشگاه های تناسب اندام، رالی و قایق سواری تعبیه شده است. یکی از مهیج ترین تفریحات در کشتی کروز سرسره های آبی است که در پارک آبی کشتی کروز بر روی عرشه آن تعبیه شده است. سرسره آبی در کشتی های تفریحی به شکل های مختلف سرسره‌ چند طبقه و یا سرسره‌ مارپیچ گردابی وجود دارد.
این روزها سازنده های کشتی های کروز با هم در رقابت هستند تا بهترین امکانات و تفریحات را در اختیار میهمانان شان قرار دهند. با این اوصاف نمی توان تفریحات یکسان و مشخصی را برای کروزها نام برد؛ اما با این حال در این بخش سعی می کنیم با هم برخی از معروف ترین و رایج ترین تفریحات آبی موجود در این کشتی ها را مرور کنیم.

کشتی کروز پارک آبی اوشن
موج سواری روی کشتی
بسیاری از کشتی های رویال کارائیب افتخار می کنند مکانی برای موج سواری دارند. یک شبیه ساز موج سواری 12 متری که ممکن است بعضی از کشتی ها دو تا از آنها را داشته باشند! چه فردی مبتدی باشید چه حرفه ای، ایستادن یا دراز کشیدن روی تخته موج سواری روی 113 مترمکعب آب پر فشار، هیجان خالص است. وقتی که موج سواری تمام شد می توانید بقیه روز را در یکی از بهترین و عجیب ترین و سرگرم کننده ترین استخرهای روی آب بگذرانید.


 تونل آبی
یکی از پر طرفدار ترین و هیجان انگیز ترین تفریحات در کشتی کروز تونل آبی بلند مارپیچی و شفافی است که ارتفاع تونل آن حدودا اندازه یک ساختمان سه طبقه است. در حال حاضر این تونل تنها در کشتی کروز دیزنی وجود دارد.


غواصی
برخی از کشتی های بسیار لوکس در خود آکواریوم هایی دارند که می توان در آن ها غواصی را تجربه کرد. گذشته از آن، اغلب این کشتی در مکان های مناسب می ایستند و به علاقه مندان اجازه می دهند که به دریا یا اقیانوس ها وارد شده و غواصی را تجربه کنند.


تفریح در استخر
داشتن استخرهای کوچک و بزرگ از مهم ترین امکاناتی است که کشتی های کروز ارایه می دهند. بسیاری از مسافران علاقه مند هستند که در استخرها شنا کرده و هم‌زمان از مناظر دریا و اقیانوس ها لذت ببرند.


حمام آفتاب
آفتاب گرفتن بر روی عرشه کشتی های کروز نیز لذتی توصیف نشدنی دارد. در اغلب کشتی های کروز مسافرانی را مشاهده خواهید کرد که در کمال آرامش زیر نور خورشید در حال استفاده از نور خورشید هستند.

در اینجا پست بعدی مارو درباره بهترین کشتی های کروز دنیا ببینید
 

برچسپ های مطلب

نظرات

Gravatar image

Ayda

  • 1398/05/14

خیلی خوبه بهتر از این نمیشه، فوق‌العاده است 😍😍😍

Gravatar image

مدیر سایت

  • 1398/05/14

بله عالیه ممنون از نظرتون


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com