alt

تفریحات کیش

تفریحات کیش

جزیره‌ کیش یکی از جزیره‌های زیبای کشور در خلیج فارس است و به‌خاطر ویژگی‌های آب و هوایی و اقلیمیِ خاص و تفریحات متفاوت، همواره در فصول مختلف سال یکی از مقاصد گردشگریِ اصلی کشورمان به‌حساب می‌آید. در این نوشته به بررسی تفریحات کیش می‌پردازیم و تفریحات مهم و قابل توجه جزیره‌ی کیش را به شما مخاطبان وب‌سایت تم پارک آبی اوشن معرفی می‌کنیم.


 تفریحات کیش ، پارک آبی اوشن، جزیره کیش

تم پارک آبی اوشن

تم‌ پارک آبی اوشن به مساحت ۵٬۶ هکتار در جزیره کیش بنا شده است. این ‌پارک آبی، اولین تم ‌پارک آبی ایران و نیز اولین پارک آبی روباز ایران است و بر اساس داستان راز قلعه خورشید طراحی شده است. اوشن در  زمستان  ۱۳۹۵ افتتاح شد و دارای ۱۳ راید، ۴ استخر شنا و یک مرکز تخصصی ماساژ و اسپا، بعلاوه دو رستوران, چهار نوشیدنی فروشی و دو فروشگاه بزرگ است. اوشن همچنین تنها پارک آبی روباز ایران است که امکان استفاده‌ی کامل بانوان نیز در آن فراهم شده است. اوشن امروز بهتر پارک آبی ایران و نیز یکی از پرطرفدارترین تفریحات کیش است.
 

کلوپ‌های ساحلی

جزیره‌ کیش به‌دلیل داشتنِ سواحل مرجانیِ زیبا همواره برای گردشگران از جذابیت بسیاری برخوردار بوده است و از این‌رو بسیاری از تفریحات کیش متمرکز بر مناطق ساحلی زیبای جزیره هستند. از میان تفریحات ساحلی کیش می‌توان به پاراسل، شاتل، بنانا، فلایبورد و غواصی اشاره کرد که هر یک هیجان و طرفداران خود را دارند.
 

جُنگ‌های شبانه

شب‌های جزیره کیش مملو از برنامه‌های متنوعی است که هر یک ویژگی‌ها و مخاطب خاص خود را دارند، اما اغلب آنها خانوادگی هستند. این جُنگ‌ها معمولاً در هتل‌ها، سالن‌ها و یا کشتی‌های تفریحی اجرا می‌شوند و بسیار متنوع هستند، از تئاتر و اجرای نمایشی گرفته تا استندآپ کمدی و مسابقات گروهی و غیره.
 

کشتی‌های تفریحی

تفریح و گردش در آب‌های زیبای خلیج فارس سوار بر کشتی‌های تفریح موجود در جزیره کیش یکی از محبوب‌ترین فعالیت‌ها به‌شمار می‌آید. گردشگران جزیره می‌توانند سوار بر این کشتی‌ها، از آب‌های آزاد زیبای خلیج فارس و مرجان‌ها و ماهی‌های منحصر به‌فرد پیرامون جزیره دیدن کنند. همچنین، شب‌ها در همین کشتی‌ها تفریحات شبانه‌ای نیز در نظر گرفته می‌شود که تا نیمه شب ادامه پیدا می‌کنند و گردشگران می‌توانند شام خود را نیز در همین کشتی‌ها صرف کنند.
 

پارک دلفین

پارك دلفين مجموعه‌ای تفريحي در جزیره کیش است که در فضایی سبز گونه‌هاي مختلف گياهي، پرندگان و اولين دلفيناريوم ايران را در خود جا داده است. گونه‌هاي مختلفي از پستانداران دريايى از جمله دلفين، شير دريايى و پنگوئن در این مجموعه نگهداري مي‌شوند و بازديدكنندگان مي‌توانند از هنرنمايي آنان كه توسط مربيان ايراني تربيت مي‌شوند ديدن كنند. بازدید از این مجموعه برای بار اول می‌تواند جذابیت زیادی برای خانواده‌هایی که کودکان خردسال دارند داشته باشد.

تفریحات کیش ، پارک آبی اوشن، جزیره کیش
 

سافاری

سافاری به‌طور کلی به معنای سفر زمینی گردشگران به آفریقا برای مشاهده‌ی طبیعت و حیات وحش است، اما امروزه معنایی عام‌تر پیدا کرده است. سافاری یکی از دیگر تفریحات کیش است که گردشگران می‌توانند در جزیره‌ تجربه کنند. در سافاری می‌توانید سوار موتور های Buggy، ATV، Trail و  Cross شوید و تجربه‌ای متفاوت به‌دست بیاورید.
 

برچسپ های مطلب

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com