alt

تفریحات آبی کیش- کشتی تفریحی

معرفی و خرید با تخفیف تفریحات کیش


کشتی تفریحی
معمولاً در همه جای دنیا یکی از تفریح‌های مورد استقبال در شهرهای نزدیک آب، کشتی‌های تفریحی است. این کشتی‌ها تورهای چندساعته‌ی سیاحتی برروی آب دارند. و با ارائه برنامه‌های متنوع مردم را سرگرم می‌کنند. زمان و نوع برنامه‌ها در هر مکان و هر کشتی‌ متفاوت است اما به طور معمول شامل صرف غذا، نوشیدنی، ارکسترهای مفصل و جشن‌ و پایکوبی است.

کشتی تفریحی کیش
جزیره کیش، خود به تنهایی مکانی جذاب برای گردش و سیاحت است. آبهای گرم و نیلگون خلیج فارس با سواحلی تمیز و بکر، پارک آبی روباز، انواع تفریحات آبی دیگر در سطح جزیره، مراکز خرید متعدد و.... تمامی خبر از یک سفر و تجربه‌ی لذت بخش دارند. اما گشت و گذار شبانه روی آب دریا چیزی نیست که بتوان همه جا آن را تجربه کرد. در جزیره این امکان برای شما فراهم است تا با کشتی‌های تفریحی و قایق‌های سیاحتی بادبانی به سفری چندساعته برروی آب بروید.
در حال حاضر 6 کشتی‌ تفریحی و چند قایق بادبانی در جزیره فعالیت می‌کنند: کشتی‌های گوهر، آرتمیس، اوستا، نوید دریا، امپراطور و دنا که هر کدام با توجه به ظرفیت کشتی، مسافرین را به شبی فراموش نشدنی دعوت می‌کنند.
سانس‌های ارائه‌ی خدمات برای کشتی‌های مختلف، فرق می‌کند، پس برای اینکه وقتتان بیهوده تلف نشود و برنامه‌ریزی بهتری برای تفریح داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً پیش از هر اقدامی با همکاران ما در آژانس گردشگری اوشن تماس بگیرید تا اطلاعات کامل و به‌روزشده را در اختیارتان قراردهند.

برنامه‌های کشتی‌های تفریحی چیست
اینکه آدمی بدون کوچکترین نگرانی در باب امنیت، بتواند ساعاتی از شب را روی دریا و زیر نور ماه و ستارگان صرف کند، تجربه‌ای است که نباید از دست داد. حال اگر این تجربه همراه با موزیک و جنگ‌های مفصل تفریحی و یک غذای خوب باشد که چه بهتر. معمولاً سانس استاندارد هر کشتی تفریحی 2 ساعت است اما دو ساعتی که شاید تا مدتها آن را فراموش نکنید. البته اگر از شب‌های دریا واهمه دارید، جای نگرانی نیست، سانس برخی کشتی‌ها در روز است و شما می‌توانید برای صرف ناهار و گذراندن یک بعدازظهر عالی بر روی آب، از آن‌ کشتی‌ها استفاده کنید. نکته حائز اهمیت این است که تمام اعضای خانواده و همسفرها می‌توانند با هم و در یک زمان از یک تفریح لذت ببرند و یه همین دلیل تفریحی باب میل خانواده است. البته لازم به ذکر است که به دلیل محدودیت صندلی‌های کشتی، حتماً بلیت خود را از قبل تهیه کنید تا خیالتان بابت نرسیدن و اتمام ظرفیت راحت باشد.

کجا می‌توانیم بلیت تهیه کنیم
اگر دوست دارید شبی را زیر آسمان خلیج فارس به تفریح بگذرانید، آژانس گردشگری اوشن‌گشت، آماده است به شما کمک کند تا بدون فوت وقت بلیت این تفریح را رزرو یا تهیه کنید و درکنار همراهانتان شبی به یادماندنی را بگذارنید. هم‌اکنون می‌توانید برای تهیه بلیت به سهولت و در کمترین زمان، از طریق شماره‌های تماس زیر اقدام کنید.
آدرس آژانس گردشگری اوشن گشت: جزیره کیش، بلوار فردوسی، خیابان ابن سینا، ساختمان گنجینه، طبقه همکف، پلاک 2.
شماره تماس جهت مشاوره، تهیه و رزرو بلیت:  076-44472175 – 8 برای دیدن پست ما درباره تفریح سافاری کلیک کنید

 

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com