alt

تفریحات آبی کیش-پاراسل

معرفی و خرید با تخفیف تفریحات آبی کیش

پاراسلینگ (Parasailing) 
پاراسلینگ را می توان درگروه ورزش های آبی و هم در گروه تفریحات هوایی قرار داد. درواقع می توان گفت پاراسلینگ نقطه مشترک بین تفریحات آبی و تفریحات هوایی است. در این ورزش فرد استفاده کننده با کمک پرسنل مجرب، با قرار گرفتن درون جلیقه نجات و تجهیزات به چتر پاراسل متصل شده و با حرکت قایق به آرامی اوج می گیرد. با سرعت گیری و پیش روی قایق ارتفاع چتر نیز افزایش یافته و در کنار هیجان بالا، چشم انداز بسیار زیبای دریا و ساحل را به ارمغان می آورد.پس از پایان عملیات پاراسلینگ که در حدود ۱۰ دقیقه به طول می انجامد، قایق به نزدیکی ساحل بازگشته و چتر به آرامی در محدوده معین فرود می آید.
در سراسر جهان عملیات پاراسلینگ در سواحل به عنوان تفریح هیجان انگیز وجود دارد. پاراسلینگ زمینی همچنین در اروپا به یک ورزش رقابتی تبدیل شده است.


ایمنی در پاراسلینگ:
پاراسل هم مانند هر فعالیت هیجانی دیگری، ریسک وقوع حادثه در آن وجود دارد، اما اگر موارد ایمنی ای که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم را رعایت کنید خطرات پاراسل به حداقل خواهد رسید و می‌توان ادعا کرد که این ورزش فعالیتی صد در صد ایمن است و تجربه ‌ی فوق العاده و فراموش نشدنی‌ای را برای شما رقم خواهد زد.
چه نکاتی را رعایت کنیم:
هر چند که پاراسلینگ فعالیتی به شدت هیجان انگیز است اما همانطور که گفته شد اگر موارد ایمنی رعایت نشوند ممکن است پرواز شما با حادثه همراه شود. در هنگام پرواز شما به حضور افراد با دانش و متخصصی نیاز دارید که نحوه‌ی صحیح استفاده از تجهیزات را بدانند و پرواز و فرودی ایمن را با استفاده از آن ها برای شما فراهم کنند تا خطرات پاراسل کاهش یابد. پس حتما قبلا از اقدام به رفتن به مکانی برای پاراسل سواری، در مورد اینکه آن مکان سابقه‌ی خوبی در ارائه خدمات دارد یا خیر تحقیق کنید و تنها به هزینه آن و اینکه کجا ارزان تر است توجه نکنید.


بررسی شرایط آب و هوایی:
راهنمای شما در سایت پرواز با پاراسل باید از شرایط آب و هوایی آن روز با خبر باشد، اما بهتر است که خود شما هم قبل از اقدام به پرواز و از چند روز قبل، از وضعیت آب و هوایی اطلاع حاصل کنید و از مساعد بودن آن مطمئن شوید.
اگر هوا طوفانی بود حتی به پرواز با پاراسل فکر هم نکنید. هوای آفتابی با نسیمی ملایم بهترین شرایط هوایی برای پرواز است و سعی کنید در این شریط هوایی که خطرات پاراسل به حداقل خود می‌رسد برای پرواز بروید.


پرواز در ارتفاع مناسب:
با اینکه ارتفاع بیشتر هیجان انگیز تر به نظر می‌رسد، اما فاصله‌ی بیشتر از ۱۸۰ متر بین شما و قایق نمی‌تواند ایده‌ی خوبی در پرواز با پاراسل باشد به این علت که برقراری ارتباط با قایق تقریبا غیر ممکن می‌شود.


گرفتن بیشتر از ۳۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا چندان توصیه نمی‌شود و بهتر است در ارتفاعی به مراتب پایین تر پرواز کنید تا خطرات پاراسیل تا حد ممکن کاهش یابند.
محدودیت هایی هم برای انجام این فعالیت وجود دارند مانند اینکه شما باید سنی بیشتر از ۱۶ سال داشته باشید و همینطور اضافه وزن شدید نداشته باشید.
کجا میتوانیم پاراسیلینگ را تجربه کنیم:
کیش، سرزمین تفریح‌های آبی و هوایی‌ست. غواصی، جت اسکی و قایق‌‌سواری شاید بتواند ما را سرذوق بیاورد، اما کاری که پاراسل کیش با میزان آدرلانین بدنمان می‌کند، از دست هیچ ورزش دیگری برنخواهد آمد. در سواحل زیر امکان استفاده وجود دارد:
کجا میتوانیم بلیط تهیه کنیم:
با مشاوره گرفتن از آژانس گردشگری اوشن‌گشت؛ می توانید در تهیه و رزرو تفریحات جزیره زیبای کیش با خیالی آسوده سفر کنید. شما میتوانید از اوشن گشت، بلیط پاراسلینگ رو در ایمین ترین مکان با کیفیت تجهیزات مناسب و در بهترین زمان تهیه نمایید.
آژانس اوشن گشت در جزیره کیش،بلوار فردوسی،خیابان ابن سینا ساختمان گنجینه، طبقه همکف، پلاک 2B قرار دارد. شماره تماس آژانس جهت مشاوره، تهیه و رزرو بلیط  076-44472175 – 8 می باشد.
  
 

پست بعدی مارو درباره تفریح غواصی از اینجا ببینید

نظرات


نظر شما

فرم ارسال نظر


large desktopdesktoptabletphone © Royagar.com